מיתוג ותדמית....כדאי לדעת

מיתוג ותדמית - הרבה יותר מלוגו

התדמית הגרפית היא אחד המרכיבים החשובים ביותר לדרך שבה קהל הלקוחות והשותפים העסקיים שלך תופסים אותך. כיום כבר ברור כי מיתוג נכון היא קפיצת מדרגה משמעותית להצלחה עסקית.

לשיטתנו, תדמית ארגונית צריכה לבטא תפיסת עולם ולהביע אמירה שיווקית. לכן, תהליכי מיתוג של חברה, מוצר או שירות מתחילים בבחינת העמדה התחרותית של החברה והחלטות המיצוב בשוק.
 
תהליך המיתוג איתנו הוא יסודי וכולל מחקר על אודות קהלי יעד פוטנציאליים ופרופיל המשתמש, ממשיכים בבחינת הפעילות של המתחרים הישירים והעקיפים ומסתיימים בקביעת ערכי המותג ונקודות הבידול שלו. כך, ניתן לייצר קו חדשני ומובחן אשר מבטא עולם מושגים ומספק ערך ותדמית לכל פעילות שיווקית.

 

מיתוג ותדמית - הרבה יותר מלוגו

עיצוב לוגו

המרכיב הראשון והחשוב ביותר לקביעת התדמית הוא הלוגו - אותו תמצית גרפית של שם החברה המבטא מסרים ותחושות. לוגו נכון מניח יסודות לקו הגרפי והפרסומי של החברה למניפת הצבעים הייחודית שלה ולמעשה לתפיסתה בשוק.
 
אצלנו עיצוב לוגו זוכה ליחס מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לאורך התהליך, אנחנו רותמים את יכולות העיצוב המוכחות ואת הניסיון הרב במגוון מגזרי השוק.

מעבר לכך, אנחנו נוהגים לחשוב על יצירת הלוגו כחלק מתפיסה כוללת יותר. המתחילה אמנם מלוגו, ניירת וכרטיסי ביקור, אך ממשיכה ונפרשת למעשה בכל מקום בו החברה מציגה נוכחות.